Üzenet elküldése
Ingatlanok
Találati lista: 605
Püspökladányban felújított családi ház
Püspökladány
Kínálati ár: 77 800 000 Ft
Kalkulált ár: 216 713 Є
409 474 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 62 387 500 Ft
Kalkulált ár: 173 781 Є
1 559 688 Ft/m2
Vár utcán berendezett szálláshely, üzlethelyiség
Debrecen, Belváros, Vár utca, Belváros
Kínálati ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 894 Є
733 111 Ft/m2
Eger kedvelt részén 3 szobás, felújított lakás ELADÓ!
Eger
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
920 000 Ft/m2
Eladó Üzlethelyiség, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 32 990 000 Ft
Kalkulált ár: 91 894 Є
733 111 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Csapókert, Csapókert
Kínálati ár: 149 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 149 900 000 Ft
Korábbi ár: 159 900 000 Ft
Kalkulált ár: 417 549 Є159 900 000 Ft
919 632 Ft/m2
Eladó lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 281 Є
1 315 909 Ft/m2
Tócóskertben 2 szobás, 54 nm-es lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 156 546 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Dobozi lakótelepen 2 szobás, 56 nm-es lakás
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi utca, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є49 900 000 Ft
801 786 Ft/m2
Faraktár utcán 56 nm-es felújítandó lakás
Debrecen, Faraktár utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є45 900 000 Ft
766 071 Ft/m2
2021-ben épült N+2 szobás, erkélyes, 70 nm-es lakás a 13. kerben
Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Kínálati ár: 111 600 000 Ft
Kalkulált ár: 310 864 Є
1 550 000 Ft/m2
2021-ben épült N+2 szobás, 68 nm-es erkélyes lakás a 13. kerben
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 109 275 000 Ft
Kalkulált ár: 304 387 Є
1 539 085 Ft/m2
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є60 000 000 Ft
1 180 000 Ft/m2
Füredi úton 55 nm-es kétszobás lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 089 091 Ft/m2
Kétszobás, 51 nm-es lakás a Doberdó utcánál
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 682 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 86 796 000 Ft
Kalkulált ár: 241 772 Є
1 205 500 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 62 595 000 Ft
Kalkulált ár: 174 359 Є
1 304 063 Ft/m2
Homokkertben új építésű lakások
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 53 676 000 Ft
Kalkulált ár: 149 515 Є
1 412 526 Ft/m2
Kerekestelepi kétgenerációs tágas családi ház
Debrecen, Kerekestelep, Erdély utca, Kerekestelep
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 978 Є
896 000 Ft/m2
Faraktár utcához közeli csendes utcában 70 nm-es családi ház
Debrecen, Falóger, Falóger
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 738 Є
944 444 Ft/m2