Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, ingatlanok
Találati lista: 583
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є60 000 000 Ft
1 180 000 Ft/m2
Füredi úton 55 nm-es kétszobás lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 089 091 Ft/m2
Kétszobás, 51 nm-es lakás a Doberdó utcánál
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Jelenlegi ár: 52 300 000 Ft
Korábbi ár: 54 500 000 Ft
Kalkulált ár: 145 682 Є54 500 000 Ft
1 025 490 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 86 796 000 Ft
Kalkulált ár: 241 772 Є
1 205 500 Ft/m2
Homokkerti újépítésű lakások
Debrecen, Homokkert, Széchenyi utca, Homokkert
Kínálati ár: 62 595 000 Ft
Kalkulált ár: 174 359 Є
1 304 063 Ft/m2
Homokkertben új építésű lakások
Debrecen, Homokkert, Homokkert
Kínálati ár: 53 676 000 Ft
Kalkulált ár: 149 515 Є
1 412 526 Ft/m2
Kerekestelepi kétgenerációs tágas családi ház
Debrecen, Kerekestelep, Erdély utca, Kerekestelep
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 978 Є
896 000 Ft/m2
Faraktár utcához közeli csendes utcában 70 nm-es családi ház
Debrecen, Falóger, Falóger
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 738 Є
944 444 Ft/m2
Nagyerdőn 15 nm-es önálló garázs
Debrecen, Nagyerdőalja, Szigligeti utca, Nagyerdőalja
Kínálati ár: 11 000 000 Ft
Kalkulált ár: 30 641 Є
733 333 Ft/m2
Nagyerdőn 15 nm-es zárt garázs
Debrecen, Nagyerdő, Szigligeti utca, Nagyerdő
Kínálati ár: 10 000 000 Ft
Kalkulált ár: 27 855 Є
666 667 Ft/m2
Újkertben 4 szobás 89 nm-es lakás
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 83 000 000 Ft
Kalkulált ár: 231 198 Є
912 088 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Bodó utca
Kínálati ár: 77 800 000 Ft
Kalkulált ár: 216 713 Є
409 474 Ft/m2
Eladó családi ház, Debrecen
Debrecen, Falóger, Falóger
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 738 Є
875 000 Ft/m2
Kerekestelep - Lencztelep határán tágas családi otthon
Debrecen, Kerekestelep, Kerekestelep
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 389 694 Є
710 152 Ft/m2
Eladó telek, Debrecen
Debrecen, Józsa, Józsa
Kínálati ár: 35 000 000 Ft
Kalkulált ár: 97 493 Є
36 573 Ft/m2
Zsákán eladó családi ház
Zsáka, Rákóczi utca
Kínálati ár: 9 900 000 Ft
Kalkulált ár: 27 577 Є
141 429 Ft/m2
Karcagon családi ház eladó!
Karcag, Kun utca
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 783 Є
154 639 Ft/m2
Vállalkozás, telephely számára 197 nm ház és 112 nm műhely
Debrecen, Kerekestelep, Rozmaring utca, Kerekestelep
Kínálati ár: 139 900 000 Ft
Kalkulált ár: 389 694 Є
710 152 Ft/m2
Eladó ház, Debrecen
Debrecen, Kerekestelep, Kerekestelep
Kínálati ár: 112 000 000 Ft
Kalkulált ár: 311 978 Є
896 000 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Ruyter utca
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 738 Є
944 444 Ft/m2