Üzenet elküldése
Találati lista: 605
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Füredi kapu
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
1 697 368 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Csapó utca
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 129 870 Ft/m2
Derék utcán egy 67 m²-es, erkélyes, 3 szobás panellakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
938 806 Ft/m2
Fórum közelében 77 nm-es tágas nappali, 2 hálós lakás eladó
Debrecen, Belváros, Csapó utca, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 129 870 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Szilágyi János utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
1 531 915 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є78 000 000 Ft
1 206 349 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Kalapács utca
Kínálati ár: 29 000 000 Ft
Kalkulált ár: 80 780 Є
250 000 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Nagyszalontai utca
Kínálati ár: 14 000 000 Ft
Kalkulált ár: 38 997 Є
241 379 Ft/m2
Eladó ház, Püspökladány
Püspökladány, Erkel Ferenc utca
Kínálati ár: 84 400 000 Ft
Kalkulált ár: 235 097 Є
767 273 Ft/m2
István úton 46 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóskert, István út, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 302 174 Ft/m2
Debrecen nyugati szélén 79 nm-es családi ház
Debrecen, Nagysándor-telep, Torockó utca, Nagysándor-telep
Kínálati ár: 47 000 000 Ft
Kalkulált ár: 130 919 Є
594 937 Ft/m2
Belváros közeli csendes utcában 38 nm-es stúdiólakás
Debrecen, Kandia, Baross utca, Kandia
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 147 632 Є
1 394 737 Ft/m2
Füredi úton alapállapotú 62 nm-es lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
903 226 Ft/m2
Piac utcán önálló 15 nm-es garázs
Debrecen, Belváros, Piac utca, Belváros
Kínálati ár: 15 000 000 Ft
Kalkulált ár: 41 783 Є
1 000 000 Ft/m2
Kivételes igényességgel felújított lakás a Tócóvölgyben!
Debrecen, Tócóvölgy, Tócóvölgy
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є74 900 000 Ft
1 239 655 Ft/m2
2003-as építésű lakás a Halközben!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
1 220 833 Ft/m2
Otthonosan felújított lakás a Belvárostól sétatávolságra!
Debrecen, Wesselényi lakótelep, Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
1 288 710 Ft/m2
Felújított lakás az Újkertben!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
950 000 Ft/m2
Prémium felszereltségű otthon, amit könnyű megszeretni!
Hajdúsámson
Kínálati ár: 118 000 000 Ft
Kalkulált ár: 328 691 Є
929 134 Ft/m2
Fészek lakóparkban családi otthon eladó
Debrecen, Fészek lakópark, Fészek lakópark
Kínálati ár: 89 000 000 Ft
Kalkulált ár: 247 911 Є
1 034 884 Ft/m2