Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 250
Debrecen
Kínálati ár: 59 220 000 Ft
Kalkulált ár: 164 958 Є
1 518 462 Ft/m2
Egyetem közelében 57 nm-es lakás
Debrecen, Sestakert, Sestakert
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є
1 296 491 Ft/m2
KÖLTÖZHETŐ, 4 SZOBÁS ERKÉLYES LAKÁS A BELVÁROS KÖZELÉBEN!
Debrecen, Homokkert, Leiningen utca, Homokkert
Kínálati ár: 94 033 500 Ft
Kalkulált ár: 261 932 Є
1 106 276 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert, Monostorpályi út, Homokkert
Kínálati ár: 82 662 000 Ft
Kalkulált ár: 230 256 Є
1 215 618 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Homokkert, Monostorpályi út, Homokkert
Kínálati ár: 53 298 000 Ft
Kalkulált ár: 148 462 Є
1 402 579 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
1 375 000 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 129 870 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
1 220 833 Ft/m2
Mikszáth Kálmán utcán első emeleti 57nm-es lakás eladó
Debrecen, Nagyerdő, Mikszáth Kálmán utca, Nagyerdő
Kínálati ár: 73 900 000 Ft
Kalkulált ár: 205 850 Є
1 296 491 Ft/m2
Eladó lakás, Hajdúböszörmény
Hajdúböszörmény, Belváros
Kínálati ár: 64 900 000 Ft
Kalkulált ár: 180 780 Є
968 657 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Csapó utca, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 129 870 Ft/m2
2006-ban épült társasházi lakás, Belvárosi csendes utcában!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є78 000 000 Ft
1 206 349 Ft/m2
2010-ben épült társasházi lakás a Fórum közelében!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 129 870 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Füredi kapu
Kínálati ár: 64 500 000 Ft
Kalkulált ár: 179 666 Є
1 697 368 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Csapó utca
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 129 870 Ft/m2
Derék utcán egy 67 m²-es, erkélyes, 3 szobás panellakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
938 806 Ft/m2
Fórum közelében 77 nm-es tágas nappali, 2 hálós lakás eladó
Debrecen, Belváros, Csapó utca, Belváros
Kínálati ár: 87 000 000 Ft
Kalkulált ár: 242 340 Є
1 129 870 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Szilágyi János utca
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
1 531 915 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 76 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 76 000 000 Ft
Korábbi ár: 78 000 000 Ft
Kalkulált ár: 211 699 Є78 000 000 Ft
1 206 349 Ft/m2
István úton 46 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóskert, István út, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 302 174 Ft/m2