Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 250
Belváros közeli csendes utcában 38 nm-es stúdiólakás
Debrecen, Kandia, Baross utca, Kandia
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Kalkulált ár: 147 632 Є
1 394 737 Ft/m2
Füredi úton alapállapotú 62 nm-es lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
903 226 Ft/m2
Kivételes igényességgel felújított lakás a Tócóvölgyben!
Debrecen, Tócóvölgy, Tócóvölgy
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є74 900 000 Ft
1 239 655 Ft/m2
2003-as építésű lakás a Halközben!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 87 900 000 Ft
Kalkulált ár: 244 847 Є
1 220 833 Ft/m2
Otthonosan felújított lakás a Belvárostól sétatávolságra!
Debrecen, Wesselényi lakótelep, Wesselényi lakótelep
Kínálati ár: 79 900 000 Ft
Kalkulált ár: 222 563 Є
1 288 710 Ft/m2
Felújított lakás az Újkertben!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 66 500 000 Ft
Kalkulált ár: 185 237 Є
950 000 Ft/m2
Nappali + 3 szobás lakás a Nagyerdőn
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 108 000 000 Ft
Kalkulált ár: 300 836 Є
1 213 483 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є
1 180 000 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Görgey utca
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Kalkulált ár: 145 682 Є
1 025 490 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Vörösmarty utca
Kínálati ár: 55 000 000 Ft
Kalkulált ár: 153 203 Є
1 279 070 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Faraktár utca
Kínálati ár: 59 500 000 Ft
Kalkulált ár: 165 738 Є
944 444 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Bajcsy-Zsilinszky utca
Kínálati ár: 52 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 354 Є
1 175 556 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, István út
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Vénkert, Vénkert
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 166 574 Є
920 000 Ft/m2
Nagyerdő kedvelt részén 3 szobás felújított lakás
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 110 000 000 Ft
Kalkulált ár: 306 407 Є
1 375 000 Ft/m2
Tócóvölgyben 58 nm-es felújított lakás
Debrecen, Tócóvölgy, Derék utca, Tócóvölgy
Kínálati ár: 71 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 71 900 000 Ft
Korábbi ár: 74 900 000 Ft
Kalkulált ár: 200 279 Є74 900 000 Ft
1 239 655 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Gyergyó utca
Kínálati ár: 59 800 000 Ft
Kalkulált ár: 166 574 Є
934 375 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 302 174 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Egyetemváros, Egyetemváros
Kínálati ár: 107 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 107 000 000 Ft
Korábbi ár: 114 900 000 Ft
Kalkulált ár: 298 050 Є114 900 000 Ft
914 530 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Epreskert, Epreskert
Kínálati ár: 72 000 000 Ft
Kalkulált ár: 200 557 Є
1 531 915 Ft/m2