Üzenet elküldése
Eladó ingatlanok, lakás
Találati lista: 250
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert, Füredi út, Újkert
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
903 226 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Belváros, Baross utca, Belváros
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 632 Є54 900 000 Ft
1 394 737 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Újkert, Görgey utca, Újkert
Kínálati ár: 52 300 000 Ft
Kalkulált ár: 145 682 Є
1 025 490 Ft/m2
Polgári elegancia, modern luxus a Gambrinus közben!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 81 000 000 Ft
Kalkulált ár: 225 627 Є
1 350 000 Ft/m2
2021-ben épült Belvárosi kis lakás!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 53 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 53 000 000 Ft
Korábbi ár: 54 900 000 Ft
Kalkulált ár: 147 632 Є54 900 000 Ft
1 394 737 Ft/m2
Napfényes, felújítandó lakás a Füredi úton!
Debrecen, Újkert, Újkert
Kínálati ár: 56 000 000 Ft
Kalkulált ár: 155 989 Є
903 226 Ft/m2
Felújított, napfényes lakás a Derék utcán!
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
938 806 Ft/m2
Péterfia utca - kis létszámú társasház földszinti lakása!
Debrecen, Belváros, Belváros
Kínálati ár: 69 900 000 Ft
Kalkulált ár: 194 708 Є
1 092 188 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen, Tócóskert, Tócóskert
Kínálati ár: 62 900 000 Ft
Kalkulált ár: 175 209 Є
938 806 Ft/m2
2000-ben épült irodaház az Apafi utcában!
Debrecen, Nagyerdő, Nagyerdő
Kínálati ár: 459 000 000 Ft
Kalkulált ár: 1 278 552 Є
1 407 975 Ft/m2
Eladó lakás, Debrecen
Debrecen
Kínálati ár: 62 387 500 Ft
Kalkulált ár: 173 781 Є
1 559 688 Ft/m2
Eger kedvelt részén 3 szobás, felújított lakás ELADÓ!
Eger
Kínálati ár: 69 000 000 Ft
Kalkulált ár: 192 201 Є
920 000 Ft/m2
Eladó lakás, Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló
Kínálati ár: 57 900 000 Ft
Kalkulált ár: 161 281 Є
1 315 909 Ft/m2
Tócóskertben 2 szobás, 54 nm-es lakás
Debrecen, Tócóskert, Derék utca, Tócóskert
Kínálati ár: 56 200 000 Ft
Jelenlegi ár: 56 200 000 Ft
Korábbi ár: 56 800 000 Ft
Kalkulált ár: 156 546 Є56 800 000 Ft
1 040 741 Ft/m2
Dobozi lakótelepen 2 szobás, 56 nm-es lakás
Debrecen, Dobozi lakótelep, Dobozi utca, Dobozi lakótelep
Kínálati ár: 44 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 44 900 000 Ft
Korábbi ár: 49 900 000 Ft
Kalkulált ár: 125 070 Є49 900 000 Ft
801 786 Ft/m2
Faraktár utcán 56 nm-es felújítandó lakás
Debrecen, Faraktár utca
Kínálati ár: 42 900 000 Ft
Jelenlegi ár: 42 900 000 Ft
Korábbi ár: 45 900 000 Ft
Kalkulált ár: 119 499 Є45 900 000 Ft
766 071 Ft/m2
2021-ben épült N+2 szobás, erkélyes, 70 nm-es lakás a 13. kerben
Budapest XIII. kerület, Röppentyű utca
Kínálati ár: 111 600 000 Ft
Kalkulált ár: 310 864 Є
1 550 000 Ft/m2
2021-ben épült N+2 szobás, 68 nm-es erkélyes lakás a 13. kerben
Budapest XIII. kerület
Kínálati ár: 109 275 000 Ft
Kalkulált ár: 304 387 Є
1 539 085 Ft/m2
Főnix Csarnok közelében 2 szobás lakás
Debrecen, Kassai út
Kínálati ár: 59 000 000 Ft
Jelenlegi ár: 59 000 000 Ft
Korábbi ár: 60 000 000 Ft
Kalkulált ár: 164 345 Є60 000 000 Ft
1 180 000 Ft/m2
Füredi úton 55 nm-es kétszobás lakás
Debrecen, Vénkert, Füredi út, Vénkert
Kínálati ár: 59 900 000 Ft
Kalkulált ár: 166 852 Є
1 089 091 Ft/m2